SP1 Aktualności Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 sobota, 19 października 2019

Logo Librus

Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń

logo FAR

Odsłon : 8582041
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj Email

W środę, 19 czerwca 2019 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie, którzy reprezentowali placówkę w czasie konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych, otrzymali dyplomy i nagrody. Pani Dyrektor Agnieszka Ropska podziękowała także rodzicom angażującym się na rzecz całej społeczności SP 1 w Żarach. W czasie uroczystości pożegnano uczniów klas ósmych oraz klas trzecich gimnazjum, obowiązki przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego przejęła Kornelia Kostecka z klasy VIIb. Po apelu zebrani rozeszli się do swoich klas, tam otrzymali świadectwa, a rodzice podziękowania za zaangażowanie w pracę na rzecz Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach.
Karolina Wojtiuk

fot. Cezary Sułkowski